Tietoa sivustosta ja tekijöistä

Kirjoittaja: Pete Stockley - Päivitetty: 06 syys 2017

Omnian opetushenkilöstön digioppimisen ja pedagogisen kehittämisen tuki on keskitetty tälle kaikille avoimelle Oppiva-sivustolle.
Löydät sisältöjä kirjoittamalla hakusanan hakukenttään tai valitsemalla avainsanan sanapilvestä. Lisäksi käytössäsi on aakkosellinen hakemisto.
 Sivuston on toteuttanut oppimisratkaisut-tiimi ja Omnian digituki.

Omnian digitiimi kehittää oppimisympäristöjä ja tukee opettajien ja oppilaitosjohdon ammatillisen osaamisen kehittämistä.

Seuraamme oppimisen kehittymistä yhteiskunnassamme ja pilotoimme ratkaisuja, joilla luodaan ammatillisen oppimisen tulevaisuutta Suomessa.

Koulutamme Omnian lisäksi myös muita organisaatioita. Kysy lisää! Ota yhteyttä Lauri Saariseen.

 

Esimies  

Lauri Saarinen

lauri.saarinen@omnia.fi040 1267541

Digitaalinen
kehittäminen
 

Anssi Kuisma

anssi.kuisma@omnia.fi040 1267430

 

Esko Lius

esko.lius@omnia.fi040 1326492

 

Mimmi Heiniö

mimmi.heinio@omnia.fi040 1264967

 

Pete Stockley

pete.stockley@omnia.fi – 040 1264990

Pedagoginen
kehittäminen 
 

Eeva Hellsten

eeva.hellsten@omnia.fi – 050 3560603

 

Jouko Kivimetsä

jouko.kivimetsa@omnia.fi040 5568880

 

Katja Österberg

mailto:katja.osterberg@omnia.fi – 040 1264863

 

Tuula Kurkisuo

tuula.kurkisuo@omnia.fi046 8513643

 

Kirsi Wasenius

kirsi.wasenius@omnia.fi046 8515050

 

Marko Leppinen

marko.leppinen@omnia.fi046 8515053

 

Tuija Siitonen

tuija.siitonen@omnia.fi050 4688357

LISÄÄ OMAAN SUOSIKKILISTAAN
Avainsanat: .

Vastaa

Sähköpostiosoitettasi ei julkaista. Pakolliset kentät on merkitty *

Täydennä laskutehtävä, niin tiedämme ettet ole robotti. *